Levent Şahin: Bizim dışımızda gelişen olaylarla karşılaştık

Fatih Terim'in cezası nedeniyle Galatasaray'ın başında sahaya çıkan yardımcı antrenör Levent Şahin, Karagümrük karşılaşmasının ardından hakem Ali Palabıyık'a tepki gösterdi.

Süper Lig’in 34. haftasında Karagümrük ile 1-1 berabere kalarak galibiyet hasreti 3 maça çıkan Galatasaray’da yardımcı antrenör Levent Şahin, maçın ardından konuştu.

Fatih Terim’in 2 maçlık cezası nedeniyle takımın başında yer alan Şahin, maçın hakemi Ali Palabıyık ve VAR odasına isyan etti.


Levent Şahim, Yedlin’in sakatlığı pozisyonda Lens’e çıkarılmayan karta tepki gösterip, “20. dakikada maçın nasıl gideceğine dair mesajı aldığımızı düşünüyoruz, Yedlin’in pozisyonunda. Kendisi şu anda kırık şüphesiyle hastaneye gidiyor. 20. dakikadan sonra VAR ile hakem arasında sorun olduğunu düşünüyorum. Orta hakemin verdiği karara VAR müdahale ediyor. VAR’ın verdiğine orta hakem müdahale ediyor. Baktığımızda golü yiyene kadar istediğimiz şekilde gidiyordu. Golden sonra çok çabuk bir şekilde reaksiyon verdik. Futbol adına üzgünüm, oyun adına üzgünüm. Bizim dışımızda gelişen olaylarla karşılaştık” diye konuştu.
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER SPOR HABERLERİ