Necati Şaşmaz ve Erkan Petekkaya gibi ünlü isimler emniyete çağrıldı

Sarallar grubuna düzenlenen operasyon kapsamında aralarında Sinan Engin ve Necati Şaşmaz'ın da olduğu ünlü isimlerin emniyete çağrıldığı öğrenildi.

İstanbul merkezli 13 ilde Sarallar suç örgütüne yönelik yapılan ve 119 kişinin gözaltına alındığı operasyonda bazı ünlüler emniyete çağrıldı.

DHA’nın haberine göre emniyete çağrılan ünlü isimler arasında şarkıcı Aylin Coşkun, oyuncu Necati Şaşmaz, Erkan Petekkaya ve eski Beşiktaş yöneticisi Sinan Engin’in de olduğu öğrenildi.


Bu arada Sarallar suç örgütü ve bağlantılı oldukları değerlendirilen şüphelilere yönelik düzenlenen operasyonda gözaltına alınan 119 şüpheli için ikinci kez uzatma talep edildi.

İstanbul merkezli Yalova, Kocaeli, Manisa, Muğla, İzmir, Antalya, Sakarya, Trabzon, Tekirdağ, Samsun, Ankara ve Artvin’de yapılan operasyonlarda aralarında Erdal Acar’ın da bulunduğu 119 şüpheli gözaltına alınmıştı.

ÇOK SAYIDA SİLAH VE YÜKLÜ PARA ELE GEÇİRİLMİŞTİ 

Firari olan İlyas Saral’ın yakalanması için çalışmalar devam ediyor.

Şüphelilerin evlerinde yapılan aramalarda 46 adet ruhsatsız tabanca, 55 adet şarjör, 6 adet av tüfeği, 1 adet kalem şeklinde suikast silahı, 1 adet susturucu, bin adet fişek, 1 adet çelik yelek, çok sayıda çek, senet ve dijital materyal, 900 bin dolar ve 413 bin euro ele geçirilmişti.
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ