Muhalefetten ‘128 milyar dolar’ akımı: Siz biliyor musunuz nerede?

CHP lideri Kılıçdaroğlu twitter hesabından ilginç bir akım başlatarak '128 Milyar Dolar Nerede?' sorusunu, İYİ Parti lideri Meral Akşener’e yöneltti. Soruya cevap veren Akşener de Saadet Partisi lideri Temel Karamollaoğlu’na aynı soruyu yöneltti.


CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu sosyal medya hesabından bir ‘128 Milyar Dolar Nerede?’ sorusu ile akım başlattı. İYİ Parti lideri Meral Akşener’e yöneltilen soru, ondan da Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’na geçti.

İLK SORU KILIÇDAROĞLU’NDAN: SİZ NEREDE OLDUKLARINI BİLİYOR MUSUNUZ?


Gündemden düşmeyen Merkez Bankası’nın nerede olduğu bir türlü açıklanamayan 128 milyar dolarlık rezervlerini soran CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i etiketleyerek, “Bu ülkenin 128 milyar doları ve bir de damadı kayboldu Meral Hanım. Soruyoruz, farklı farklı yanıtlar alıyoruz. Siz nerede olduklarını biliyor musunuz? #128MilyarDolarNerede?” diye sordu.
 
AKŞENER: SAYIN KARAMOLLAOĞLU SİZDE YENİ BİR BİLGİ VAR MI?

İYİ Parti lideri Akşener ise, Kılıçdaroğlu’nun paylaşımını alıntılayarak, “Biz de milletimizin hazinesine uzanan elleri takipteyiz Kemal Bey. İktidar istediği kadar kaçsın, istediği kadar saklansın yılmadan kovalamaya devam.” dedi ve Saadet Partisi lideri Temel Karamollaoğlu’na “Sayın @T_Karamollaoglu sizde yeni bir bilgi var mı?” diye sordu.
 
Saadet Partisi lideri Temel Karamollaoğlu ise Akşener’in sorusuna henüz cevap vermedi.

Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ