Thodex’in sahibi Faruk Fatih Özer’in ağabeyi: Kardeşim bizi de vurup gitti

Kripto para alım satımı yapılan Thodex’in sahibi Faruk Fatih Özer’in ağabeyi Güven Özer, “Nasıl böyle bir şey yaptı, anlayamadım. Çok akıllı ve dürüst bir çocuktur. Bizi de vurup gitti” dedi.


Kripto para alım satımı yapılan Thodex’in sahibi Faruk Fatih Özer’in, yaklaşık 2 milyar dolarla yurt dışına kaçtığı belirtildi. Faruk Fatih Özer’in ağabeyi Güven Özer, “Kardeşim çok iyi bir insandı. Yıllardır da kripto para işleriyle uğraşıyor. Bizi de vurup gitti.” dedi.

Güven Özer Hürriyet’e yaptığı açıklamada, şunları söyledi:


“Kardeşim çok iyi bir insandı. Yıllardır da kripto para işleriyle uğraşıyor. Bizi de vurup gitti. Nasıl böyle bir şey yaptı, anlayamadım. Ben de şirkete gelip giderdim. Hakkımda bir soruşturma var mı bilmiyorum. Kardeşimin böyle bir şey yapacağını zannetmiyorum. Çok akıllı ve dürüst bir çocuk. Arkasında başka şeyler olabilir. Ben de gelişmeleri televizyonlarda takip ediyorum. Kardeşim yurt dışına gitmiş. Ona bir iki gündür ulaşamıyorum. Ne olduğunu anlamadım.” 

Öte yandan, müşteriler şirket merkezine hücum ederken, akşam üzeri Faruk Fatih Özer’den açıklama gelmişti. Özer, “Birkaç gün içerisinde Türkiye’ye dönüş yaparak adli makamlar ile işbirliği içerisinde gerçeklerin ortaya çıkmasını sağlayacağım” demişti.
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER EKONOMİ HABERLERİ