Profesör’den hasta ve yakınlarına ağza alınmayacak küfür!

Aydın’da bir hastanede görev yapan profesör, yaşlı bir hasta ve yakınlarına hakaret edip küfürler savurdu. Hasta yakınının cep telefonu kamerasına yansıyan o görüntüler sosyal medyada yayınlanınca büyük tepki çekti.
Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde Algoloji Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Doktor Osman Nuri A. hasta ve hasta yakını arasında yaşanan diyalog sosyal medyada yayınlanınca büyük tepki çekti.

AĞZA ALINMAYACAK KÜFÜRLER SAVURDU

İlginç diyalogların yaşandığı olay, dün Algoloji biriminde yaşandı. Rahatsızlığı dolayısıyla Muğla’dan Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Hastanesi’ne gelen bir hasta ve yakınlarına sinirlenen Algoloji Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Doktor Osman Nuri A. ağza alınmayacak ifadeler kullandı.


Yaşanan tartışma ve profesörün argolu ifadelerini cep telefonuna kaydeden bir başka hasta da bu olayı sosyal medya hesabından paylaşarak yetkililere doktoru şikâyet etti.

 
BAŞHEKİMLİK SORUŞTURMA BAŞLATTI

Olayın ardından sosyal medyada yayınlanan görüntüleri ihbar kabul eden Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nin başhekimliği soruşturma başlattı.
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER YAŞAM HABERLERİ