Nihat Doğan hakkındaki şikayet geri çekildi

Türkücü Nihat Doğan, kızlarını alıkoyduğu iddiasıyla kendisinden şikayetçi olan babanın şikayetini geri çektiğini ifade etti.
Türkücü Nihat Doğan, kızlarını alıkoyduğu iddiasıyla kendisinden şikayetçi olan babanın şikayetini geri çektiğini ifade etti.

baba Musa Zilan, İstanbul başsavcılığına giderek Doğan hakkındaki şikayetinden vazgeçtiğini bildirdi.

Zilan, dilekçesinde şunları yazdı: “7 Eylül 2018 tarihinde çocuklarımın Nihat Doğan isimli şahıs tarafından alıkonulduğuna ilişkin olarak Eyüp Sultan Çocuk Büro Amirliği’nde şikayet oldum. Ancak devam günlerde gerek çocuklarım ile yaptığım birebir görüşmelerde gerekse de olayın bana anlatıldığı şekilde vücut bulmadığından sebeple olayların tamamen bir yanlış anlaşılması üzerine tarafıma nakledildiği, Nihat Doğan isimli şahıs ile şikayete konu olabilecek herhangi bir uyuşmazlığın aramızda olmadığı, tüm yaşanan bu hadiselerin bir yanlış anlaşılmadan sadır olduğunu, bu sebeple Nihat Doğan isimli şahıstan davacı olmadığımı belirtmek isterim. Bu nedenle şikayetimden vazgeçiyorum. Davacı ve şikayetçi değilim.”


Aynı ifadelerin yer aldığı bir dilekçeyi de kız çocuklarının annesi Derya Zilan soruşturmayı yürüten savcılığı teslime etti.Türkücü Nihat Doğan ise dilekçeyi Instagram hesabından paylaştı.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Şükürler olsun!! Adalet yerini buldu.KanalD anahaberin, Şahsıma attıkları iftiraları ahlaksızca namussuzca yapmaya çalıştıkları itibar suikastleri ellerinde patladı.kumpas sona erdi kızlarımızın babası ‘ olay bize farklı aksettirilen yanlış bir anlaşılmadan sadr olduğunu ve şikayetlerinden vazgeçtiklerini açıkladı..KanalD anahaber ve Magazin basınındaki Şerefsiz namussuz tetiklçilerine de hukuki olarak bunun hesabını sormazsam adam değilim.. Ne demiştik; Duasıyla varolmadığım itin köpeğin bedduası ile ölmem..tuzak kuranların tuzaklarından,ve kınayanların kınamadından korkmadan hakk konuşmaya hakkı tutup kaldırmaya devam edeceğim.Beni seven sevmeyen fakat bana inanan, vicdanlı erdemli kardeşlerimin onbinlerce destek mesajlarındam dolayı da sonsuz şükranlarımı iletiyorum.Siz bnm tanımda oldunuz Rabbim de her iki cihanda sizin yanınızda olsun.. batılın uşağı mankurt zibidiler Kininizde geberin...’Allah var gam Yok’

Nihat Doğan (@nihatdogan)'in paylaştığı bir gönderi ()


Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER YAŞAM HABERLERİ