Hamile kadına saldırıda flaş gelişme!

Manisa'da parkta spor yapan 4 aylık hamile Ebru Kaya Tireli'nin darb edilmesine ilişkin davada yargılanan tutuklu sanığın tahliyesine karar verildi.
Sanığın, başka bir kız çocuğuna cinsel tacizde bulunduğu iddiasıyla tutukluluk halinin devamı kararlaştırıldı.

Manisa'nın Turgutlu ilçesinde 7 Aralık 2016 tarihinde parkta spor yapan hamile Ebru Tireli'yi darp ettiği iddiası ile yakalanan ve adli mercilerce tutuklanan Davut K., hakkında ortaya çıkan yeni suçlama şüpheli hakkındaki soruşturmayı farklı bir boyuta taşıdı. Davut K.'nın Ebru Tireli olayında basit yaralama suçundan dolayı tutukluluğunun kaldırılıp serbest bırakılmasına karar verilirken, mahkeme heyeti birleştirilen diğer dava olan 14 yaşındaki çocuğa taciz iddiası ile zanlının tutukluluk halinin sürmesine karar verdi.  Ebru Tireli'yi darp ettiği ve N.Ç. isimli kadına da tacizde bulunduğu iddia edilen Davut K., 2. duruşmaya tutuklu bulunduğu cezaevinden SEGBİS ile duruşma salonuna bağlandı. Saldırı ve taciz iddiaları ile tutuklu bulunan şahıs hakkındaki yeni iddia ile şok yaşadı.

14 YAŞINDA KIZA TACİZ İDDİASI


Turgutlu 4. Asliye Ceza Mahkemesinde bugün görülen davada Turgutlu Cumhuriyet Başsavcılığının hazırladığı iddianame ile açılan kamu davasında Davut K.'nın 14 yaşındaki Y.Ş.A. isimli kız çocuğuna kardeşi ile birlikte yürüdüğü sırada araç içerisinden elini uzatarak tacizde bulunduğu iddia edildi. Bugün görülen davada Davut K.'nın Ebru Tireli olayında basit yaralama suçundan dolayı tutukluluğunun kaldırılıp serbest bırakılmasına karar verilirken, birleştirilen diğer dava olan 14 yaşındaki çocuğa taciz iddiası ile tutukluluk halinin sürmesine karar verildi.

 
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER YAŞAM HABERLERİ