Çoruh saldırı görüntülerini paylaştı

Sanatçı Şevket Çoruh, İzmir'de uğradıkları saldırının görüntülerini paylaştı. Çoruh paylaşımında "Bunlar olurken biz karakoldaydık" dedi.
Tiyatrocu Şevket Çoruh, İzmir’de uğradığı bıçaklı saldırının görüntülerini paylaştı. Çoruh Twitter hesabından paylaştığı videoyla birlikte “Bunlar olurken biz karakoldaydık…” ifadelerini kullandı. Şevket Çoruh ile Murat Akkoyunlu, Bir Baba Hamlet isimli oyunun turnesi için gittikleri İzmir’de bıçaklı saldırıya uğramıştı. İddiaya göre; oyunun bitiminden sonra organizatör Ferhat Aydoğdu ile bir restorana giden Çoruh ile Akkoyunlu, yemek yedikleri sırada park eden bir otomobilin sokak köpeğini ezdiğini gördü ve kişileri uyardı. İkili otomobili kullanan kişinin ‘Ünlüsünüz diye niye artistlik yapıyorsunuz?” sözlerine maruz kaldı. Kısa bir süre sonra da kalabalık bir grup bıçaklarla Şevket Çoruh ile Murat Akkoyunlu’ya saldırdı. Saldırgan gruptan bir kişi Şevket Çoruh’un misafirlerine silah çektiği öne sürüldü. 

46 yaşındaki tiyatrocu yaşadıklarını ‘Canımızı zor kurtardık’ diyerek Twitter’dan paylaşmıştı. Çoruh, o anların görüntülerini de Twitter’dan paylaştı. 

 
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER YAŞAM HABERLERİ