Siyah-beyazlılarda korona şoku! 8 çalışanla birlikte Başkan Çebi’nin testi de pozitif çıktı

Beşiktaş'ta 8 kişide koronavirüs tespit edildi.

Siyah-Beyazlı kulüpten yapılan ilk açıklamada koronavirüs testi pozitif çıkanların isimleri belirtilmezken, günün ilerleyen saatlerinde gelen diğer açıklamada Ahmet Nur Çebi'nin virüse yakalandığı ifade edildi.

Beşiktaş, 13 Mayıs Çarşamba günü futbolculara, teknik ekibe ve tesis çalışanlarına gerçekleştirilen koronavirüs testleri sonucunda 8 kişide pozitif vakaya rastlandığını duyurdu. Başkan Ahmet Nur Çebi’nin testi de pozitif çıktı.


Siyah beyazlılardan yapılan ilk açıklama şu şekilde:

“13 Mayıs Çarşamba günü, BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde, tüm futbolcularımız, teknik heyetimiz ve tesis çalışanlarımıza ikinci kez Covid-19 testi yapılmıştır. 8 kişide pozitif Covid-19 test sonucu tespit edilmiştir. Testi pozitif sonuçlanan kişilerin takip ve tedavi sürecine, ilgili prosedürler doğrultusunda derhal başlanmıştır.”

Beşiktaş daha önce 8 Mayıs’ta gerçekleştirdiği testler sonucunda bir futbolcu ve bir kulüp çalışanında koronavirüse rastlandığını açıklamıştı. 13 Mayıs’taki test sonucu pozitif çıkan 8 kişi arasında, 8 Mayıs’ta açıklanan 2 ismin yer alıp almadığı bilinmiyor.

BAŞKAN ÇEBİ’NİN TESTİ DE POZİTİF ÇIKTI

Beşiktaş’tan günün ilerleyen saatlerinde yapılan ikinci duyuruda Başkan Ahmet Nur Çebi’nin de koronavirüse yakalandığı ifade edildi. Çebi’nin testinin pozitif çıktığı duyurulan metinde şu sözler yer aldı:

“Başkanımız Ahmet Nur Çebi’nin 13 Mayıs Çarşamba günü BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde gerçekleştirilen Covid-19 testi pozitif sonuç vermiştir. Başkanımızın en kısa sürede sağlığına kavuşması için tedavi sürecine ilgili prosedürler doğrultusunda hemen başlanmıştır.”
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER SPOR HABERLERİ