Şenol Güneş: Nasıl istiyorsanız öyle yapın

A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş'le TFF Başkanı Nihat Özdemir arasındaki görüşmenin ayrıntıları ortaya çıktı.

A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş ile TFF Başkanı Nihat Özdemir arasındaki görüşmenin perde arkası belli oldu. Güneş'in TFF Başkanı Özdemir'e "Namusumla geldim, namusumla giderim" dediği öğrenildi. Güneş'in tazminat konusunda ise, "Para umurumda değil, nasıl istiyorsanız öyle yapın" dediği bilgisine ulaşıldı.

A Milli Takım’da Teknik Direktör Şenol Güneş dönemi sona erdi. Dünya Kupası Elemeleri G Grubu'nda son olarak Hollanda’ya 6-1 mağlup olan A Milli Takım’da Teknik Direktör Şenol Güneş ile yolların ayrıldığı duyuruldu.


Şenol Güneş ve TFF başkanı Nihat Özdemir, 6-1’lik Hollanda mağlubiyeti sonrası önceki gün Riva’da bir görüşme gerçekleştirmişti. Resmi bir sonuç çıkmayan görüşme sonrası dün de görüşen ikili, ayrılık konusunda karşılıklı anlaşma sağladı. Karar'da yer alan habere göre, toplantıda Şenol Güneş’in “Namusumla geldim namusumla giderim” dediği, konu paraya gelince ise “Siz nasıl istiyorsanız öyle yapın. Umurumda değil. İstiyorsanız istifa edeyim, tazminat önemli değil” cevabını verdiği öğrenildi.
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER SPOR HABERLERİ