Hakan Şükür’den Galatasaray’a gönderme: Ben aslında yoğum!

Galatasaray ve Milli Takım’ın efsane futbolcularından Hakan Şükür, sarı kırmızılı kulübün UEFA kupasının yıldönümünde paylaştığı videoda kendisine yer verilmemesine tepki gösterdi. Şükür, bir dizi filme gönderme yaparak “Ben aslında yoğum!” dedi.


Galatasaray, 17 Mayıs 2000 tarihinde kazanılan UEFA Kupası’nın 19. yıldönümünde, resmi Twitter hesabından bir video paylaştı.

Paylaşımda, “Türkiye’de kupalara 4 yıl boyunca ambargo koyan Galatasaray, bu başarısını Avrupa’da devleri dize getirerek kazandığı UEFA kupasıyla taçlandırdı. Ve Türkiye’de hiçbir takım Galatasaray olamadı” ifadeleri kullanıldı.


Türkiye'de kupalara 4 yıl boyunca ambargo koyan Galatasaray, bu başarısını Avrupa'da devleri dize getirerek kazandığı UEFA kupasıyla taçlandırdı.

 

Söz konusu videoda kendisine yer verilmemesine tepki gösteren Hakan Şükür, bir Twitter hesabına verdiği cevapta, “Galatasaray resmi hesaplarına göre ben ya evdeydim ya da dünyaya gelmemiştim. Ben aslında yoğum” dedi.

Twitter hesabındaki fotoğrafını kaldırarak ‘siyah bir boşluk’ koyan Şükür, aynı mesajı bir dizi filmden yaptığı alıntı ile de verdi.

 
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER SPOR HABERLERİ