G.Saraylıları üzen haber! Yıldız futbolcu gidiyor

Galatasaray'da ilk 11'de şans bulan ve takımın vazgeçilmezleri arasında yer alan yıldız futbolcu Garry Rodrigues'den kötü haber geldi. Rodrigues'in mutlaka Ocak'ta Newcastle United'in kadrosuna katılacağı iddia edildi.
Galatasaray'da Garry Rodrigues şaşkınlığı var. Garry Rodrigues için yeni iddia ortaya atıldı. Premier Lig'in ilk 4 haftasında istediği sonuçları alamayan Newcastle, yaz transfer döneminde çok isteyip de alamadığı Garry Rodrigues transferinde ısrarcı. Teknik Direktör Rafael Benitez'in Garry Rodrigues transferinin gerçekleşmesini istediği ve takımı hızlı hücuma taşıyabilecek bu oyuncunun mutlaka alınmasını istediğini ortaya atıldı.


Rodrigues'in mutlaka Ocak'ta Newcastle United'in kadrosuna katılacağı iddia edildi. Rafael Benitez'in yıldız futbolcu için "Tam bir hız makinesi. Avrupa'da bir çok kulüpte oynama tecrübesine sahip. Asıl yeri sağ kanat ama her iki kanatta da oynayabiliyor. Hedef adamı ve vizyona uygun bir oyuncu" dediği ifade ediliyor. Garry Rodrigues'in devre arasında Galatasaray'dan ayrılabileceği konuşuluyor.
 
,
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER SPOR HABERLERİ