Galatasaray’da koronavirüs paniği: Abdurrahim Albayrak ve eşinin testleri pozitif

Abdurrahim Albayrak ile eşi Şükran Albayrak’ta koronavirüs tespit edildi. Beşiktaş maçı sonrasında aniden hastalanan Albayrak’ın stadyumda izlediği maç öncesi yönetim kurulu ve teknik heyetle görüşmesi kulüpte endişeye neden oldu.


Galatasaray Spor Kulübü 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak ve eşi Şükran Albayrak’ta yeni tip koronavirüs (Covid-19) tespit edildi. Albayrak çifti tedavi altına alındı. Konuyu Hürriyet gazetesinden yazar Mehmet Üstündağ köşesisnde gündeme taşıdı.

‘TESTLER POZİTİF’


Üstündağ, hastalık belirtileri gösteren Albayrak çiftinin Yeşilköy’deki Acıbadem International Hastanesine kaldırıldığını ve burada yapılan testlerin pozitif çıktığını yazdı.

‘TÜM TAKIM KONTROLDEN GEÇTİ’

Albayrak çiftinin Beşiktaş maçının hemen ardından hastalanması üzerine Galatasaray Kulübünde panik yaşandığını belirten Üstündağ yazısının devamında şunları kaydetti, “Bu arada 15 Mart’ta oynanan Galatasaray-Beşiktaş maçını stadyumda izleyen, orada teknik heyet ve diğer yöneticilerle de bir araya gelen Abdurrahim Albayrak’ın hemen akabinde hastalanması, kulüpte büyük endişe uyandırdı. Tüm futbolcular ve teknik heyetin kontrolden geçirildiği, hiç kimsede virüs tespit edilmediği gelen duyumlar arasında. Temennim, Albayrak çiftinin de bir an önce iyileşip taburcu olması.”

Albayrak çiftinin koronavirüse yakalandığı haberi sosyal medyada da gündem oldu. Sevenleri, özellikle Galatasaray taraftarları Albayrak çiftine geçmiş olsun mesajları paylaştı.
   
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER SPOR HABERLERİ