Fikret Orman: Hedefimiz müsaade ederlerse şampiyon olmak

Beşiktaş’ta olağanüstü seçimli genel kurul BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi’nde yapılıyor. Beşiktaş’ta mevcut başkan Fikret Orman, olağanüstü seçime tek aday olarak giriyor. Saat 10.30’da oy verme işlemi başladı.
Genel kurulda, aidatlarını yatıran 14 bin 456 üye, 20 sandıkta oy kullanabilecek. Oy verme işlemi saat 17.00’de tamamlanacak.


YENİ YÖNETİMDE 5 YENİ İSİM VAR

Başkan Fikret Orman’ın yeni yönetim kurulu listesinde şu isimler bulunuyor. Asil: Fikret Orman, Serdal Adalı, Umut Güner, Ahmet Kavalcı, Ahmet Ürkmezgil, Deniz Atalay, Metin Albayrak, Şafak Mahmutyazıcoğlu, Hüseyin Yücel, Cihat Kumuşoğlu, Hüseyin Mican. Yedek: Hakan Özköse, Erdal Karacan, Candaş Tolga Işık, Melih Aydoğdu, Gökçe Meriçten

Yeni dönemde Ahmet Nur Çebi, Berk Hacıgüzeller, Erdal Torunoğulları, Hakan Kalkavan ve Emre Kocadağ görev almayacak. Fikret Orman 2013’te başkanlık için yarıştığı Serdar Adalı’nın yanısıra Ahmet Kavalcı, Hüseyin Yücel, Gökçe Meriçten ve Melih Aydoğdu yeni listede yer aldı.
FİKRET ORMAN MUHALEFETE OY VERDİK

Başkan Fikret oy kullandıktan sonra açıklamalarda bulundu. Tek aday olarak girdiği seçimde “Muhalefete oy verdik” diyerek espiri yapan Orman, “Beşiktaşlıların bir araya geldiği bir gün, güzel bir gün. Bu kısa dönem için bir planımız var, hem plansal hem sporsal hem tesissel hem de pazarlama… Önümüzdeki 8-9 ayda yapacağımız şeyler var. Ama en önemlisi bugünkü ekonomik koşullarda Beşiktaş’ın finansal yapısını ve kulübün itibarını devam ettirebilmek ve tabii ki müsaade ederlerse şampiyon olmak. Dün de galip geldik, inşallah şampiyon olacağız.” ifadelerini kullandı.


Fikret Orman Negredo transferi ve Adem Ljajic’in Yeni Malatyaspor karşısındaki performansını değerlendirdi: “Ljajic’in ilk maçıydı. Biraz zamana ihtiyacı var. Kalitesi üst seviyede bir oyuncu. Alvaro Negredo ile ilgili oluşmuş, bize gelmiş yazılı herhangi bir şey yok.”

Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER SPOR HABERLERİ