Fatih Terim koronadan ders çıkardı: Artık ego yok, değişeceğim!

Koronavirüse yakalanan Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, hastalık süresince nasıl değiştiğini anlattı. “Evet değişeceğim” diyen tecrübeli teknik adam, egosunu da bir kenara bırakacağını söyledi.


Dünyayı etkisine altına alan koronavirüs salgınına futbol camiasından yakalanan ilk isimlerden biri olan Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, hastalık süresince yaşadığı değişimi anlattı. Ertuğrul Özkök’e konuşan tecrübeli teknik adam ifadeleri şöyle:

HİÇBİRİNİN MANASI YOK


Tamam egomuz var da, Amerika’dan daha büyük bir ego mu vardı bu dünyada? Onu atarım, bunu keserim, şunu vururum… Bak bir virüs ne hale getirdi. Yani artık benim egom, onun egosu, bunların hiçbirinin manası yok. Hiçbirinin esamesi okunmaz. Bütün dünyanın başına geldi bu…

DEĞİŞMEK ZORUNDAYIZ

Evet değişeceğim. Çünkü artık hiçbir şey eskisi gibi olamaz. Değişmek zorundayız. Çünkü değişmezsek mutlu olamayız. Ben değişeceğim. Geçen gün bir arkadaşımı arıyordum. Bulamadım, bir başka arkadaşımla konuşuyorduk bunu söyledim. Bana ‘Hocam buluncaya kadar arayacağız’ dedi. Görmediğimiz, ihmal ettiğimiz arkadaşlarımızı buluncaya kadar arayacağız. İşimizi daha iyi yapacağız. Seveceğiz. Ailemize daha çok zaman ayıracağız.
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER SPOR HABERLERİ