Baskıya alışığım, bu tür ortamlarda oynama konusunda da tecrübeliyiz

UEFA Şampiyonlar Ligi’nde Real Madrid teknik direktörü Zinedine Zidane Galatasaray maçı öncesi açıklamalarda bulundu. Arena’da kazanmak istediklerini söyledi.
Şampiyonlar Ligi A Grubun’da yarın Galatasaray’la karşılaşacak olan Real Madrid’te teknik direktör Zinedine Zidane basın toplantısı yaptı. İspanya’da da çok tartışılan Zidane, Sarı-Kırmızılı takıma karşı kazanmak istediklerini söyledi.


Tecrübeli çalıştırıcı, “Biz yarınki maçı kazanmayı çok istiyoruz. Şampiyonlar Ligi’ne kötü başladık. Kazanmak için elimizden geleni yapacağız. Ben 18 yıldır Real Madrid’deyim. Baskıya alışığım. Bu tür ambiyanslarda oynama konusunda tecrübeliyiz. Kalan tüm maçlarımızı, yarından başlayarak kazanmak istiyoruz.” ifadelerini kullandı. Fransız teknik adam toplantının devamındaki konuşmaları ise şöyle:

GÖREVİ KAYBEDERMİYİM BİLMİYORUM

Geçmiş geçmişte kaldı. Konuşulanlar beni rahatsız ediyor. Ben geleceğe bakacağım. Yarından itibaren maçlarımızı kazanmaya odaklanmış durumdayım. Yarın kaybedersek, görevi kaybeder miyim bilemiyorum. Bunu başkana sormanız gerekiyor. Ben her zaman Real Madrid’de kalmak isterim.

BİZ REAL MADRIDİZ HATA YAPMA LÜKSÜMÜZ YOK

Öncelikle geçen sezondan bahsedemeyiz, bu sezondan bahsedelim. Biz Real Madrid’iz, hata yapma lüksümüz yok ama bu futbol, bazen böyle şeyler oluyor. Herkesten çok oyuncularımız kazanmak istiyor. Hepimiz çok motiveyiz. Çok iyi hazırlandık. Kazanmak istiyoruz. Hepimiz aynı gemideyiz. Ben tüm oyuncularıma güveniyorum. Ellerinden geleni yapacaklarına inanıyorum.

3 PUAN ALMALIYIZ

Hangi durumda, hangi pozisyonda olduğumuzu biliyorum. Yarınki maç için 3 puan almalıyız. Bunun farkındayız. Elimizden geleni yapacağız. 18 yıldır buradayım. Futbolcu olarak oynadığım zamanları da sayarsak 25 yıldır buradayım. Bazen istenmeyen sonuçlar oluyor. Bu tip zor durumlardan hep birlikte çıkmasını bileceğiz.
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER SPOR HABERLERİ