Avcı: Bu taraftarla sonuna kadar yarışın içindeyiz

Abdullah Avcı, Galatasaray’ı 1-0 yendikleri maçın şifrelerini verdi. Rakiplerinden 7 km fazla koştukların söyledi.Yarış içinde olacaklarının mesajını verdiklerini belirtti:


Beşiktaş Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Umut Nayır’ın attığı golle 1-0 kazandıkları maçın ardından konuştu. Beşiktaş’ın yarış içinde olacağını söyledi.

Avcı, Galatasaray karşısında muhteşem bir mücadele verdiklerinin altını çizerek “Eleştiri her zaman olacak, bizim için de olacak! Oyun olarak, performans olarak, oyuncu tercihi olacak. Ben, Beşiktaş kararımı verirken bu taraftar ve oyun içerisindeki baskı beni çok heyecanlandırdı. Bugün için bu mesajları aldım.” ifadelerini kullandı.

RAKİPTEN 7 KİLOMETRE DAHA FAZLA KOŞTUK

Abdullah Avcı, galibiyet için çok mücadele ettiklerini vurgulayarak düşüncelerin şöyle paylaştı. “El ele tutuşan, hiçbir zaman mücadeleden kaçmayan ve yapabildiklerinin maksimumunu yapan bir takım vardı. Rakipten 7 km fazla koşmak kolay bir şey değil. Yarış içerisinde zaten Beşiktaş olacaktı ama bu herkes için bir mesaj oldu. Sezon başından bu yana yaşadığımız talihsizlikler de vardı. Muhteşem taraftarı, bu desteği verdiği sürece bu takım da son ana kadar bu mücadeleyi verecek”

GÜZEL MUTLU BİR DERBİ ANISI YAŞADIK

Sezon başından bu yana büyük şansızlıklar yaşadıklarını ifade eden Avcı, “Gökhan Gönül’ün de sakatlığı vardı, sabah karar verdik ve kendisi çok oynamak istedi, son bölümde kramplar girdi, Necip’i almaya karar verdik. Umut da öyle, algısı çok yüksek ve oynamak istiyor. Bugün bizim için mutlu, güzel bir derbi anısı yaşadık. Taraftarımıza yanımızda olduğu için çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER SPOR HABERLERİ