Acun Ilıcalı, Cem Yılmaz ve Beyaz FB TV’de birlikte program yapacak

Fenerbahçe’de kulübün mali durumunu düzeltmek için başlatılan ‘Fener Ol’ kampanyasında Cem Yılmaz, Acun Ilıcalı ve Beyazıt Öztürk sürprizi yaşandı.


Fenerbahçe taraftarı olmasıyla bilinen 3 ünlü isim Fener Ol kampanyasının başarıya ulaşması için FB TV’de program yapma kararı aldı.

RAMAZAN AYI BOYUNCA FBTV’DE PROGRAM


Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un Divan Toplantısı’nda Fener Ol kampanyası için açıkladığı sürpriz belli oldu. BİP Spor’un haberine göre Cem Yılmaz, Acun Ilıcalı ve Beyazıt Öztürk, Fener Ol kampanyasına destek amacıyla Ramazan ayı boyunca FB TV’de program yapacak.

Sürekli Fenerbahçe taraftarı olmalarıyla övünen ünlü isimler Cem Yılmaz, Acun Ilıcalı ve Beyazıt Öztürk, tarihi Fener Ol kampanyasına destek olmak üzere harekete geçti. Ramazan’da FB TV ekranlarından bağış toplayacak olan Cem Yılmaz, Acun Ilıcalı ve Beyazıt Öztürk, Fenerbahçe taraftarlarına sık sık kampanyanın önemini anlatacak.

Acun ılıcalı, Beyazıt Öztürk ve Cem Yılmaz FB TV’de birlikte Ramazan ayı boyunca program yapacak.

‘FENER OL’A KATILIM 500 BİNİ, YARDIM 100 MİLYONU GEÇTİ

Fenerbahçe Divan Kurulu toplantısında Fener Ol kampanyası hakkında konuşan Ali Koç, “Kampanyada 22. gündeyiz. Miktar olarak bir rakam vermeyeceğim ama iyi duruma geldiğimizi söyleyebilirim. 12 Mayıs Pazar ve 13 Mayıs Pazartesi iftar-sahur arası bir sürpriz olacak.

Bugüne kadar yapılan tüm kampanyaları toplayın, bizim geldiğimiz nokta hepsinden kat kat üstün durumda. Bizim için katılım da çok önemliydi. Şu ana kadar 500 bin katılımcıya ulaşmak üzereyiz. Bu kampanya bize kısa vadede nefes aldıracaktır.” dedi. Resmi olmayan kaynaklara göre şu ana kadar toplanan paranın 100 milyon lirayı geçti.
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER SPOR HABERLERİ