'Yüzüklerin Efendisi'nin alışveriş listesini açıklarım'

İnce, yazdığı şiir kitabına 'erotik' diyen Erdoğan’a, damadı ve Enerji Bakanı Berat Albayrak'ın internet üzerinden sipariş ettiği iddia edilen 'seks oyuncakları'nı ima ederek cevap verdi.CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce bugünün son mitingini Kilis’te yaptı.


Muharrem İnce, yıllar önce yazdığı “Tatanka” isimli şiir kitabına “erotik” diyen Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’a, damadı ve Enerji Bakanı Berat Albayrak'ın internet üzerinden sipariş ettiği iddia edilen "seks oyuncakları"nı ima ederek cevap verdi.  

Erdoğan’a “İki dakika delikanlı ol çık karşıma” diyen Muharrem İnce, "Benim adım Recep değil, ben Muharrem, ben kıvırmam, getirmiş 30 sene önceki yazdığım şiir kitabından aldığı iki üç kelime ayıpmış onu eleştiriyor. Ben o kitapla okulun laboratuvarını kurdum, ben sizin gibi kıvıramam. Erdoğan benim şiir kitabımla uğraşacağına istersen sana bir alışveriş listesi vereyim onu oku meydanlarda. Eğer eski defter açmaya çok meraklıysan, ben hazırım. Yüzüklerin efendisinin bir alışveriş listesini açıklayabiliyorum. Ne demek istediğimi sen anlarsın. Sana her kuşun eti yenmez dedim"  diye konuştu.

Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER SİYASET HABERLERİ