Nihal Olçok, Davutoğlu hareketine katıldı

Oğlu ile birlikte 15 Temmuz gecesi hayatını kaybeden, AKP ve Erdoğan’ın reklam danışmanı Erol Olçok’un eşi Nihal Olçok, Davutoğlu’nun yeni kuracağı partinin toplantısına katıldı.


15 Temmuz’da Boğaziçi Köprüsü üzerinde vurularak hayatını kaybedenlerden Abdullah Olçok’un annesi ve Erol Olçok eski eşi Nihal Olçok, Davutoğlu’nun partisine katıldı. Nihal Olçok’un eski Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun kurmayı planladığı yeni partinin Kurucular Kurulu toplantısına katıldığı öğrenildi.

BİNALİ YILDIRIM’A DAVUTOĞLU’NU SAVUNMUŞTU


Nihal Olçok, sosyal medyadan AKP ve Erdoğan’ı sık sık eleştiren paylaşımları yüzünden partiye yakın bazı hesapların hedefindeydi. Olçok en son Binali Yıldırm’a cevaben yazdığı Ahmet Davutoğlu paylaşımıyla gündeme gelmişti.

Olçok’un o paylaşımı şöyle: “İyi de sayın Binali Yıldırım ben bugüne kadar hakaret duymadım, yeni alternatifler üretilmesi neden bu kadar endişe ile karşılanıyor. AK parti Mars’tan gelmedi nihayetinde Refahtan doğmadı mı? Halbuki sevinilmesi lazım doğum olgunlaşmanın tam karşılığıdır. Hayatın gerçekleri… Ahmet Davutoğlu.”

Ahmet Davutoğlu’nun kuracağı partiye katıldığı iddiaları konusunda Nihal Olçok’dan henüz bir açıklama gelmedi.
 
 
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER SİYASET HABERLERİ