Kuruluş yıl dönümünde HDP'ye anlamlı teşekkür

Halkların Demokratik Partisinin 8. kuruluş yıl dönümünü kutlayan İmamoğlu, son yerel seçimleri hatırlatarak HDP ve seçmenine bir kez daha teşekkür etti.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, HDP’nin 8. kuruluş yıl dönümü vesilesiyle HDP’ye kutlama mesajı gönderdi. İmamoğlu mesajında HDP’lilerin, 31 Mart ve 23 Haziran yerel seçimlerinde kendisinden yana tutumlarına atıfta bulunarak, “Tüm partililerinize bir kez daha teşekkürlerimi sunarım” dedi.

"KARDEŞLİĞİ BÜYÜTMEKTEN ASLA VAZGEÇMEYECEĞİZ"


İmamoğlu mesajında şunları söyledi: “Halkların Demokratik Partisi’nin 8’inci kuruluş yıl dönümü sebebiyle hem sizleri hem de HDP’ye gönül vermiş tüm partililerinizi yürekten kutluyorum. Daha adil ve eşit bir İstanbul için çıktığımız yolculukta adaletsizliğe ve haksızlığa karşı demokrasiden yana iradesini ortaya koyan tüm partililerinize bir kez daha teşekkürlerimi sunarım. Bu vesileyle barışı ve kardeşliği büyütmekten asla vazgeçmeyeceğimizin bir kez daha altını çiziyor, tüm katılımcılara en içten selam ve sevgilerimi gönderiyorum.”
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER SİYASET HABERLERİ