Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan’a: Bir trol gibi konuşmuş, öfke nöbetleri alarm veriyor

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kendisine yönelik "Yalan makinesi, şaklaban" ifadelerini kullandığı konuşmasına, "Küfürbaz trolleri yetmemiş olacak ki, kendisi bir trol gibi konuşmuş" ifadeleriyle yanıt verdi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Bosna Hersek ziyareti öncesi muhalefete yönelik kullandığı sözlere tepki gösterdi.

Erdoğan, göçmen sorunun ile ilgili konuşurken, "Bay Kemal, onun izinde gidenler bunu 1,5 milyon gibi açıklıyorlar. Bunların hepsi yalan, adamların işi gücü yalan. Bu yalan terörünü bir şaklaban bulmuşlar, onunla beraber sürdürüyorlar. Hele bir de bulmuşlar bir kadın. Yalan makinesi, çıkartıyorlar televizyona sürekli ona bol bol yalan söylettiriyorlar" dedi.


"KÜFÜRBAZ TROLLERİ YETMEMİŞ"

Edoğan’ın sözlerine sosyal medya hesabı üzerinden yanıt veren Kılıçdaroğlu, paylaşımında, "Erdoğan ülkeyi yönetemiyor. Küfürbaz trolleri yetmemiş olacak ki, kendisi bir trol gibi konuşmuş. Ben Erdoğan ve hakaretlerini elbette ciddiye almıyorum ancak ülkem için kaygılıyım. Erdoğan’ın öfke nöbetleri alarm veriyor; söylediklerine azami ihtiyatla yaklaşmak gerekir" ifadelerini kullandı.
   
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER SİYASET HABERLERİ