Erdoğan Rize’den ‘dolar’ yorumu yaptı: Sizlere sabırlar diliyorum

Erdoğan, "Çeşitli kampanyalar sürdürülüyor. Bu kampanyalara kulak asmayın. Onların dolarları varsa bizim de halkımız, hakkımız, Allahımız var. Hiç endişelenmeyin. " dedi.
AKP’nin genel başkanı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Rize’de halka seslendi. Erdoğan, “Çeşitli kampanyalar sürdürülüyor. Bu kampanyalara kulak asmayın. Onların dolarları varsa bizim de halkımız, hakkımız, Allahımız var. Hiç endişelenmeyin. Çok çalışacağız ve 2023 yılına farklı gireceğiz” dedi.


Erdoğan, Rize’nin Güneysu ilçesinde Merkez Cami önünde aracından inen ve kendisini bekleyen vatandaşlara seslendi. Erdoğan, “Bu saate kadar bizleri beklediniz. Biz de yoğun çalışma içerisinde yeni dönemin hazırlıklarını yapıyoruz. Bir taraftan dünyanın dört bir yanına gidiyoruz, geliyoruz. Ülkemizi inşallah yeni döneme çok daha farklı hazırlamanın gayreti içerisindeyiz.” ifadelerini kullandı.

ABD ile yaşanan gerginlik, ekonomideki dalgalanmalar ve dolardaki artış konusunda mesajlar veren Erdoğan, “Bizler çok çalıştık, çok çalışıyoruz. 16 yıl önce neydik, şimdi neyiz? Daha iyi olacağız. Sizlere sabırlar ve gayretler diliyorum. Çok çalışıp, çok koşacağız ve 2023’e çok farklı gireceğiz”diye konuştu. 
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER SİYASET HABERLERİ