‘Bir gece ansızın…’: MHP’liler gece yarısı Akşener’in evini bastı

MHP'li bir grup "Bozkurtlar burada!" diye slogan atarak gece yarısı İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in evini bastı. Akşener ise, gruba sert tepki göstererek Bahçeli'yi etiketleyip o anların videosunu sosyal medyadan paylaştı.MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener arasında Twitter’da başlayan söz düellosu sıcak kavgaya dönüştü. Gece yarısı Akşener’in evinin önüne gelen ve MHP’li bir grup “Bozkurtlar burada!” diye slogan attı. Akşener ise, gruba sert tepki göstererek Bahçeli’yi etiketleyip o anların videosunu sosyal medyadan paylaştı.


MHP lideri Devlet Bahçeli, gün içerisinde sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunmuş ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i eleştirmişti. Bahçeli’nin “Bu hanımefendiye son ihtarım, bölmek ve yok etmek istediğin MHP’ye karşı sinir ve sınırları ihlal eden vandal tutumuna devam edersen sonuçlarına katlanmak zorunda kalırsın. Demedi deme!” sözlerine Akşener de kısa sürede cevap vermiş mesajının sonuna adresini yazmıştı.

BİR GECE ANSIZIN…

Akşener’in yaptığı bu açıklamadan sonra MHP’li olduğu ileri sürülen bir grup Akşener’in evinin önüne giderek slogan atmaya başladı. Akşener de gruba sert tepki gösterdi. Yaşanan o anlar kameralar tarafından da kaydedildi. Akşener daha sonra bu videoyu sosyal medya hesabından paylaştı. Akşener mesaja Bahçeli’yi de etiketleyerek, “Başka anaların çocukları üzerinden yiğitlik olmaz. Yüreğin yetiyorsa kendin gel, bekleriz” ifadelerini kullandı

‘DEMİRDEN KORKSAK TRENE BİNMEZDİK’

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, MHP lideri Devlet Bahçeli’ye İYİ Parti Genel Merkezi’nin adresini paylaşarak “Demirden korksak trene binmezdik” şeklinde cevap verdi.

Akşener’in mesajları şu şekilde:

“Türklüğü ayaklar altına alıp, megri megri ile gözyaşı dökenlere paspas olurken hangi “büyüğünüzün” sözünü dinlediniz Sayın @dbdevletbahceli ? McKinsey’e göğsünüzü siper ederken hangi büyüğünüzün emrindesiniz? Bahsettiğiniz sonuçları merakla bekliyorum.

Demirden korksak trene binmezdik. İYİ PARTİ: Mustafa Kemal Mahallesi, 2120. Cadde, No:9 Çankaya / Ankara”


 
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER SİYASET HABERLERİ