Babacan'dan 'troll' açıklaması: Elinizden geleni ardınıza koymayın!

DEVA Partisi lideri Babacan, sosyal medyada kendisini hedef alan 'iktidar troll'lerine tepki gösterdi. İllegal yapılardan medet umulduğunu söyleyen Babacan, "Hiçbir tehdit bizi durduramaz" dedi.

 DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Video mesajında bayramı kutlayan Babacan, gündeme ilişkin de değerlendirmelerde de bulundu. 

Babacan, ülkenin her alanda çok sıkıntılı bir dönemden geçtiğini ifade ederek, sosyal medyada kendisini hedef alan 'troll'lere tepki gösterdi. 


"Öte yandan ülkemizin hiçbir sorununa çözüm üretemeyen iktidar mesaisini boş laflarla, ithamlarla, iftiralarla, hakaretlerle ve kavgalarla geçiriyor. Milletimizi böyle oyalayabileceğini sanıyor iktidar" diyen Babacan sözlerine şöyle devam etti:

"İktidardakiler bu memleketin kaynaklarını bir kibrit çakarcasına tükettikleri yetmiyormuş gibi şimdi de kalan kaynakları troll ordularıyla bizlere hakaret etmeye harcıyor. Tüm bunlar yetmezmiş gibi iktidar ve küçük ortağı şaibeli ilişkiler içinde bulundukları illegal yapılardan bile medet ummakta. Bakın ülkemiz hızla 90'lı yılların karanlığına döndürülüyor. Biz çözümü konuştukça da dengesi bozulan iktidar mensupları iftiralara başvuruyorlar bunlar yetmezmiş gibi bir de himaye ettikleri çetelerle bizi tehdit etmeye kalkıyorlar." 

"HİÇBİR TEHDİT BİZİ DURDURAMAZ"

"Ben şimdi buradan trollerle, propaganda aletleriyle illegal yapılarla üzerimize gelmeye çalışan iktidar mensuplarına sesleniyorum: Hiçbir tehdit bizi durduramaz, korkmuyoruz, korkmayacağız, elinizden geleni ardınıza koymayın. Biz bu ülkeyi gençlerin kaçmak istediği değil, yaşamak istediği ülke haline çevireceğiz." 

İSRAİL SALDIRILARINA TEPKİ

"İsrail yönetiminin Gazze ve Kudüs'te yaptığı katliamı şiddetle kınıyorum. Şehit olan Filistinli kardeşlerimize Allah'tan rahmet, yaralı kardeşlerimize acil şifa temenni ediyorum. Aklı selimle bir an önce devreye girilmeli ve diyalog yolu açık tutulmalıdır." 
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER SİYASET HABERLERİ