Anadolu Ajansı, Sinan Oğan'a ergenler gibi trip attı

MHP genel başkan adayı Sinan Oğan, kendisine yapılan saldırıyı 'protesto' ifadesiyle haberleştiren Anadolu Ajansı'na tepki gösterdi.
MHP’den ihraç edilen ve referandum için ‘hayır’ çalışması yürüten siyasilerden Sinan Oğan, Bahçeşehir Üniversitesi’nde düzenlenen ‘Siyaset Okulu’ etkinliğinde konuşma yaparken bir kişinin saldırısına uğradı. Anadolu Ajansı, olayı  "protesto" olarak duyururken Sinan Oğan, başlığa tepki gösterdi. Anadolu Ajansı da resmi hesabı üzerinden yanıt verdi.Sinan Oğan “Adam olun, adam gibi habercilik yapın. Fiziki saldırı ne zamandan beri "protesto" olmuş. Yaptığınız haberciliğe tüküreyim!” ifadelerini kullanırken, Anadolu Ajansı’nın resmi Twitter hesabı üzerinden verilen yanıtta, "Şimdi sinirlisiniz. Haberin linki burada, sakinleşince okursunuz. Anlamazsanız döner tekrar okursunuz” ifadeleri kullandı.


Oğan ve Anadolu Ajansı arasındaki diyalog şöyle:
AA op tweeti sildi

Sinan Oğan AA'nın bağlı olduğu Başbakan yardımcısı Numan Kurtulmuş'a ajansın ciddiyetsiz tweeti ile ilgili şiayette bulundu. Anadola Ajansı ise gelen tepkiler üzerine o tweeti sildi.


İşte Oğan'ın o tweetleri...Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER SİYASET HABERLERİ