AKP’li belediye başkanına villasında aşı

Tokat’ın Reşadiye ilçesi AKP’li belediye başkanı Mustafa Yılmaz, sağlık çalışanı ve 65 yaş üstü olmamasına rağmen villasında aşı oldu. Sağlık çalışanları, Yılmaz'ın villasına giderek aşı yaptı.

Reşadiye'de birçok yaşlı yurttaş, devlet hastanesine ve aile hekimlerine giderek aşı yaptırırken AKP’li Başkan Yılmaz’ın aşı sırası gelmediği halde sağlık ekiplerinin villasının bahçesinde aşı yapması ilçede gündem oldu.

Daha önce Reşadiye’nin dışında bahçesine özel cami ve villa yaptırmasıyla gündeme gelen Başkan Yılmaz’a aşısı villasının bahçesinde yapıldı. 


Başkan Yılmaz’ın tepkiler üzerine, “Köye giden ekipler geçerken bana da aşı yaptı” ifadeleriyle kendini savunduğu belirtildi. 

HIZLI YÜKSELİŞ

1965 doğumlu olan Başkan Yılmaz Tokat’ın Zile İlçesi İmam Hatip Lisesinden mezun olduktan sonra Karadeniz Bölgesinde çeşitli il, ilçe ve köylerde on sekiz yıl imamlık yaptı.

2004 yılında AKP’den Bozçalı Belediye başkanı seçilen Yılmaz bu görevi iki dönem sürdürdü.

2014 yılında Reşadiye İl Özel İdare Müdürlüğüne atandı ve 2019 yerel seçimlerinde AKP’den Reşadiye Belediye Başkanı seçildi.

İl Özel İdare Müdürlüğü görev sürecinde Reşadiye’nin dışında büyük bir villa ve bahçesine özel cami yaptırmasıyla gündeme gelmişti.
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER SİYASET HABERLERİ