Yandaş Didem Yılmaz'a canlı yayında soğuk duş!

Habertürk TV'de Didem Arslan Yılmaz ile Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul İl Başkanı Cemal Canpolat arasında gergin anlar yaşandı.
CHP’li Canpolat Didem Arslan Yılmaz’a patronunuz ‘evetçi’ çıkışında bulundu.

Yılmaz’ın ‘biz merkez medyayız’ cevabı vermesi üzerine Canpolat eleştirilerini sürdürerek, “Siz merkez medya değilsiniz, yandaştan da yandaşsınız” dedi.

Kartal’da Haziran Hareketi’nin düzenlediği 'Teslim Olmuyoruz' mitinginin ardından yandaş medyanın ‘CHP HDP ile ortak miting yaptı’ söylemine Didem Arslan’ın da katıldığını hatırlatan Canpolat, "O gece hakkımdaki suçlamalara yanıt vermek için yayına bağlanmak istediğimde neden bağlamadınız?' diye sordu.


Didem Arslan Yılmaz ise Canpolat’ın eleştirisine “O gün yayında CHP’li vekil vardı. O yüzden yayına almadık” yanıtını verdi. Canpolat ise  “Benimle ilgili eleştiri yapıyorsunuz beni bağlamıyorsunuz. Ben telefon ediyorum beni bağlamıyorsunuz yayınınıza” ifadelerini kullandı.

O anlardan itibaren yaşanan tartışma şu şekilde;

Didem Arslan Yılmaz: Sayın Canpolat siz patronların evet dediğini nereden biliyorsunuz?

Cemal Canpolat: Görüyorum görebiliyorum, çünkü niye görebiliyorum, evet dediklerini yürütülen yayınlarla görebiliyorum.

Didem Arslan Yılmaz: Sayın Canpolat eleştirilerinizin başımın üstünde yeri var ama haksızlık yaptığını belirtmeliyim Muharrem İnce’yi, Kemal Kılıçdaroğlu'nu Akif Hamzaçebi'yi ağırladık.

Cemal Canpolat: E o kadar yapın! Siz merkez medya diye geçiniyorsunuz.

Didem Arslan Yılmaz: Biz merkez medyayız

Cemal Canpolat: Merkez medya değilsiniz. Siz yandaştan daha çok yandaş medyasınız

İşte canlı yayında yaşanan o tartışma...

 
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER MEDYA HABERLERİ