Yalakalıkta adaşını geçemedi

Yandaş Hakan Çelik, dün gece Kanal D'de Erdoğan'ın yanıtlarını soruladı, çanak sorular ve finalde yağlama bölümüyle gazeteciliğin nasıl katledildiğini uygulamalı gösterdi. Çelik yine de adaşı Hakan Albayrak'ın rekorunu geçemedi.
Kanal D yayınında Erdoğan'a sorulması yasak konuları ve kırmızı çizgileri iyi gören ve bunlardan uzak duran Hakan Çelik, sorduğu çanak sorular bir yana Erdoğan'a iltifatlarıyla da seyredenlerde bu kadar da olmaz dedirtti.


Erdoğan'ı öven Çelik 'bu performansınızı nelere borçlusunuz' gibi ilginç sorular yöneltti. Abartılı övgü karşısında Erdoğan'ın bu sorudan oldukça hoşlandığı görüldü.HAKAN ALBAYRAK DA REKOR KIRMIŞTI
Yandaş Hakan Albayrak bugünlerde Saray'dan uzak tutuluyor ve arada sırada göstermelik eleştirileriyle de Saray tetikçilerine karşı menfaatini korumaya çalışıyor. Ancak Erdoğan'a yakın olduğu dönemde katıldığı programda Başbakan'a nasıl soru sorulamayacağını gösterdiği o gazetecilik açısından dehşet dakikalar hala hafızalarda. Hakan Çelik'in bu seviyeyi yakalaması için biraz daha çalışması gerekiyor.
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER MEDYA HABERLERİ