Veyis Ateş, Peker'in hedefinde: Pazar günü görüşeceğiz

Sedat Peker, gazeteci Veyis Ateş'i hedefe koyarak "Anonsçu Veyis sen zalimin yanında saf tuttun, pazar günü görüşeceğiz" ifadelerini kullandı.

Sedat Peker, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun Habertürk'te katıldığı programdaki gazetecilerden Veyis Ateş'i hedef alan bir paylaşım yaptı.

Peker, Twitter hesabından "Habertürk kanalında süslü süleyman'ı aklamak için sözde muhalif gazeteciler çağırıp tezgahı kuran anonsçu veyis’i ( veyis ateş) yoklamalara konuk oyuncu olarak alacağız. Anonsçu veyis sen zalimin yanında saf tuttun, pazar günü görüşeceğiz. Seni de kibrit kutusuna sokacağım" diye yazdı.
   

Sedat Peker, programda gazetecilerin kumpasa getirildiğini savunmuş, İsmail Saymaz'ın önemli soru soracağı sırada Veyis Ateş'in engel olduğunu söylemişti. Peker, " İsmail Saymaz Bey'i şey tek boşa düşürdü, Veyis (Veyis Ateş), İsmail Saymaz Bey hazırlanmış, dolmuş, tam ilk girişte bir şey diyecek, tak kelepçeyi taktı. ‘Dur, niye sinirleniyorsun’ dedi, o da ışık görmüş tavşan gibi kaldı. Bir daha da bir şey diyemedi, ne yapsaydık diyor, kalk git masadan" demişti.
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER MEDYA HABERLERİ