Nevşin Mengü, Esra Erol'u fena iğneledi!

İzdivaç programlarına yönelik eleştiriler için Esra Erol gözyaşları dökerken, Nevşin Mengü sosyal medyadan tepki gösterdi.
Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'un izdivaç programlarının kaldırılmasıyla ilgili Kanun Hükmünde Kararname'nin tamamlanmak üzere olduğunu açıkladı.

Esra Erol bu açıklama üzerine dünkü programında gözyaşları eşliğinde "Bir yerlerde çamur varsa o çamur ise size de bulaşıyor. Ben o çamurla yaşayamam" diyerek rakiplerine gönderme yaptı.

CNN Türk Ana Haber sunucusu Nevşin Mengü, sosyal medyadan Esra Erol'la dalgasını geçti.


Bunun üzerine Nevşin Mengü, Esra Erol'la ilgili haberi alıntılayarak sosyal medya hesabından "Millet işini biliyor vallahi" mesajı paylaştı.


İşte, Esra Erol'un sesi titreyerek gözlerinden yaş gelerek canlı yayında yaptığı o açıklama:

“Vallahi efendim, kaldırın bu programları siz de kurtulun, ben de kurtulayım. 10 yıldır ekrandayım 10 yıldır bu programı yapıyorum ve bir yere taşımaya çalıştım. Çok emek verdim, bir çocuğu büyüttüm... Ama son 2 yılda geldiği nokta artık beni hayatımdan, insanlığımdan çıkarttı."

BEN ARTIK PES ETTİM, O KADAR SÖYLÜYORUM!

Ben artık pes ettim, bu kadar söylüyorum. Sezon sonuna kadar Allah'ın izniyle yapacam, ondan sonra... Ben onursuz bir insan değilim! Ben o haberlerin, o karelerin içerisinde olmak isteyen biri değilim. Benim onurum, benim gururum, benim vicdanım, benim şerefim, yaptığım her şeyden çok daha önemli. Çünkü ben babamdan bunu öğrendim. Kazanacağım paradan daha da önemli."

O ÇAMURLA YAŞAYAMAM

"Ben onursuz bir insan değilim. Benim şerefim, benim onurum her şeyden daha önemli. Ben babamdan böyle öğrendim çünkü. Yok artık! Bir yerlerde çamur varsa o çamur ise size de bulaşıyor. Ben o çamurla yaşayamam.”
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER MEDYA HABERLERİ