Mustafa İslamoğlu'nun Hilal TV 'si yayınına son verdi; gerekçe ekonomik kriz

Ekonomik kriz bir medya kanalını daha vurdu. Hilal TV, 13 yıllık yayın hayatını bitiriyor.
Kanal bundan sonra sadece bant yayını yapacak. Ekonomik nedenlerden dolayı çalışanların çoğunu tasfiye eden Hilal TV, bundan böyle bant yayın olarak devam edecek.

Marjinal fikirleriyle gündem olan Mustafa İslamoğlu’nun da programlar yaptığı Akabe Vakfı’na bağlı olarak kurulan Hilal Tv, 13 yıllık yayınlarına son veriyor. Kanalda program yapan Ebubekir Kurbanoğlu, kanalın ekonomik sıkıntılar nedeniyle programına son verdiğini ve bundan böyle programlar yapılmayacağını duyurdu.

‘BUNDAN BÖYLE BANT YAYINI YAPACAK’


Ebubekir Kurbanoğlu’nun yaptığı açıklama şöyle;

“Sevgili dostlar, Cuma günü nasipse son programımızı icra edeceğiz. Hilal TV bundan böyle ekonomik zorluklardan ötürü sadece bant yayın olarak devam edecek. 3 yıl boyunca sözümüzü esirgemeden söyleyebilme ortamını cesurca sağlayan tüm Hilaltv ailesine ve Akabe vakfına müteşekkirim. Sadece bizimki değil tüm canlı yayınlar bitiyor. Kanalda birkaç kişi haricinde çalışan istihdam edilmeyecek önümüzdeki aydan itibaren. Ekonomik sıkıntı dışında bir problem söz konusu değil. Bu sorun uzun süredir vardı v özveriyle sürdürülmeye çalışıldı ama güç yetmedi.”

Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER MEDYA HABERLERİ