Mehmet Ocaktan'dan AKP'ye uyarı: 'İtibarsızlaştırma timleri' Ak Parti'ye zarar verir

Karar yazarı Mehmet Ocaktan bugünkü köşesinde 'Eğer AK Parti, parti ile hiçbir gönül bağı bulunmayan bu itibarsızlaştırma timlerine karşı ciddi bir adım atamazsa, korkarım bu negatif algıdan AK Parti de, Türkiye de zarar görür' ifadelerini kullandı.
Karar Gazetesi yazarı Mehmet Ocaktan, bugünkü köşesinde AKP'yi uyardı. 

Partinin etrafında konuşlanan 'itibarsızlaştırma timleri'nin olduğundan söz eden Ocaktan, "AK Parti, parti ile hiçbir gönül bağı bulunmayan bu itibarsızlaştırma timlerine karşı ciddi bir adım atamazsa, korkarım bu negatif algıdan AK Parti de, Türkiye de zarar görür."ifadelerini kullandı.

İşte Ocaktan'ın yazısından ilgili bölüm:


"...Ne yazık ki AK Parti’nin en büyük talihsizliği, partinin etrafında konuşlanmış bulunan ‘itibarsızlaştırma timleri’dir. Çünkü kimlerin hain olduğuna, kimlerin vatansever, yerli ve milli olduğuna onlar karar veriyor. Farklı fikir beyanında bulunan dava arkadaşlarını, dostlarını bile rahatlıkla hain olarak yaftalamaktan çekinmiyorlar.

Referanduma sayılı günler kala eğer AK Parti, parti ile hiçbir gönül bağı bulunmayan bu itibarsızlaştırma timlerine karşı ciddi bir adım atamazsa, korkarım bu negatif algıdan AK Parti de, Türkiye de zarar görür.

Bu harekete gönül veren birisi olarak AK Parti’ye reva görülen bu negatif algı kampanyasından endişelenmemek mümkün değil..."
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER MEDYA HABERLERİ