Habertürk'te çocukların üzerine televizyon devrildi

Habertürk'ü ziyarete giden anaokulu öğrencilerinin üzerine büyük bir LED televizyonu devrildi. Bazı öğrenciler hastaneye kaldırıldı.
Habertürk'ü ziyarete giden anaokulu öğrencilerinin üzerine büyük bir LED televizyonu devrildi. Bazı öğrenciler hastaneye kaldırıldı. Ciner Yayın Grubu konuyla ilgili açıklama yaptı: İki öğrenci çocuğumuz yöneticilerimizin refakatinde hastanede müşahade altında bulunmaktadır.
 
Habertürk’ün İstanbul Taksim’deki binasını ziyarete gelen anaokulu öğrencilerinin üzerine büyük bir LED televizyonunun devrildi. Olay bugün sabah saatlerinde yaşanırken devrilen televizyonun altında kalan bazı öğrenciler yaralandı ve derhal hastaneye götürüldü. Bir çocuğun 48 saat müşahade altında tutulacağı öğrenildi.

CİNER YAYIN GRUBUNDAN AÇIKLAMA


Kaza sırasında öğrenciler arasında ayrıca Habertürk TV Spikeri Serap Belet’in oğlunun da bulunduğu bilgisine ulaşıldı. Ciner Yayın Holding Kurumsal İletişim Başkanlığı konuyla ilgili açıklama yaptı. Yapılan açıklamada, kaza sonrası kurum doktoru tarafından çocuklara müdahalede bulunulduğu ve çocukların çeşitli hastanelere sevk edildiği belirtildi: “Bugün sabah saatlerinde kurumumuz haber spikeri Serap Belet’in çocuğunun okuduğu anaokulu öğrencilerinden oluşan bir öğrenci grubunun, üç öğretmen nezaretinde Serap Belet’i ve kurumumuzu ziyaretleri sırasında kalabalık olarak fotoğraf çekimi esnasında led ekran panosunun önüne oturduklarından panonun devrilmesi sonucunda maalesef yaralanma ile sonuçlanan müessif bir kaza yaşanmıştır.

Kaza anından itibaren kurum doktorumuz ve yöneticilerimizin müdahalesiyle ambulanslar çağrılmış ve kazadan etkilenen çocuklarımız, yöneticilerimiz eşliğinde çeşitli hastanelere gözetim, kontrol ve tedavi amaçlı olarak intikal ettirilmişlerdir. Kazadan etkilenen öğrenci çocuklarımızın çoğunluğu taburcu edilmiş olup halihazırda iki öğrenci çocuğumuz yöneticilerimizin refakatinde hastanede müşahade altında bulunmaktadır. Ziyaret amaçlı olarak kurumumuzda bulunan değerli öğrencilerimizin meydana gelen bu kaza sonucunda yaralanmaları sebebiyle derin üzüntülerimizi ifade ediyor, öğrencilerimiz ile değerli ailelerine geçmiş olsun ve acil şifa dileklerimizi iletiyor, saygılarımızı sunuyoruz.”
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER MEDYA HABERLERİ