Bülent Mumay da görevinden istifa etti

Cumhuriyet gazetesi yönetimindeki değişiklik sonrası yaşanan istifalara dijital taraftan da katılım oldu. Cumhuriyet gazetesi Dijital Medya Koordinatörü Bülent Mumay, "Vaktiyle bir ihtimaldi ve çok güzeldi" diyerek istifasını verdiğini açıkladı.
Cumhuriyet gazetesindeki istifalara bir yenisi daha eklendi. Gazetenin Dijital Medya Koordinatörü Bülent Mumay, görevinden istifa ettiğini Twitter hesabından duyurdu. Murat Sabuncu'nun daveti ile göreve geldiğini hatırlatan Mumay, istifasını verdiğini duyurdu.

Bülent Mumay, Twitter'dan yaptığı açıklamada, "Basının sarayı Cumhuriyet’e gelmişken, 6 ay sonra kendini Saray’ın Cumhuriyeti’nde bulmak fena şeymiş. Murat Sabuncu’nun davetiyle katıldığım serüven 'vaktiyle bir ihtimaldi ve çok güzeldi.' Az önce istifamı verdim ben de" ifadelerine yer verdi.

Cumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Murat Sabuncu'nun görevden alınması ile başlayan süreç, Sabuncu'nun davetiyle gazeteye gelen isimlerin istifasına yol açmıştı. Cumhuriyet Genel Yayın Yönetmenliğine Haber Koordinatörü Aykut Küçükkaya getirilmiş, gazetenin yayın kurulunda da değişikliğe gidilmişti.
 
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER MEDYA HABERLERİ