Bu yandaşlık kan dondurdu!

Hakan Şükür'e ağır cezalık hakaret ettiği için mahkum olan yandaş Fatih Tezcan yandaşlık kontenjanından yararlanamaması sebebiyle isyan etti. Tezcan'ı destekleyen takipçileri ise cemaatçi öldürmenin cezai sorumluluğu olmadığını yazarak kan dondurdu!
Yandaşlığıyla adını duyuran ve Erdoğan'a muhalif herkesi tehdit, hakaret, şantajla sindirmeye çalışan Fatih Tezcan, yurtdışında yaşayan efsane futbolcu ve eski AKP milletvekili Hakan Şükür'e hakaretten mahkum oldu. Kararı twitter hesabından duyuran Tezcan, kararı veren hakimleri F....'lükle suçlayarak yargı kararına siyasi müdahale istedi.

"CEMAATÇİ ÖLDÜRMEK SEVAP, CEZASI YOK"
Erdoğan hukukunun geçerli olduğu Türkiye'de hakaret suçu yandaşlara karşı işlenmişse anında işlem yapılırken, muhaliflere hakaret serbest olduğu için Fatih Tezcan da açık açık yandaşlık kadrosundan yırtamamasına isyan etti. Oysa Tezcan'ın Şükür'e yaptığı "Vatan Haini" hakareti herhangi bir hukuk ülkesinde ağır cezada yargılanmayı gerektiyor. Üstüne üstlük Tezcan'ın Hakan Şükür'e karşı kışkırttığı takipçileri Şükür'le beraber bütün cemaatçileri öldürmenin cezai hükmü olmadığını söyleyerek yeni bir suç dosyasına kapı aralıyor. Gözü iyice dönen yandaşlar, cemaatçi öldürmenin sevap olduğunu söyleyecek kadar insanlıktan çıksa da, bunda herhangi bir beis görmeyen Tezcan ve benzerleri, işledikleri suçların cezasız kalmasını istiyor. 
 
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER MEDYA HABERLERİ