Korkmaz'a iki komedyenden büyük vefasızlık!

Cem Korkmaz'ın cenazesinde Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar katılmadı. İki komedyen de cenazeye gelmemesi gözlerden kaçmadı.
Üsküdar'da yaşadığı evde ölü bulunan ünlü Youtuber ve oyuncu Cem Korkmaz'ın Adli Tıp Kurumu morgundaki cenazesi alındı. Cenazede gözler Cem Yılmaz'ı ve Şahan Gökbakar'ı da aradı ama iki ünlü isim de cenazeye katılmamıştı.

Cenazeyi yakınlarıyla almaya gelen oyuncunun babası oyuncu Muhittin Korkmaz, gazetecilere yaptığı açıklamada, evladını, canını kaybettiğini belirterek, büyük acı yaşadığını dile getirdi.

YILMAZ CENAZEDE YALNIZ BIRAKTI


Cem Yılmaz'ın Gora ve AROG filmleriyle tanınan sanatçı Muhittin Korkmaz'ın oğlu Cem Korkmaz, 1987 yılında Bursa'da dünyaya geldi. Sosyal medya fenomeni de olan Korkmaz, çeşitli tiyatro oyunlarıyla sinema filminde de rol almıştı.

ŞAHAN GÖKBAKAR ROL ARKADAŞININ CENAZESİNE KATILMADI

Cem Korkmaz Recep İvedik 4 filminde de rol almıştı. Gökbakar Instagram'da yaptığı bir paylaşımla duygularını şöyle ifade etmişti: Ahhhhh be güzel kardeşim...Hala inanamıyorum böyle bişey olduğuna.Anlayamıyorum!!! Acılı ailesine ve tüm sevenlerine sabır diliyorum. Başımız sağolsun...
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER MAGAZİN HABERLERİ