Şevket Çoruh ‘Frankeştayn’ oluyor

Şevket Çoruh, yeni komedi filmi 'Frankeştayn' için kamera karşısına geçti. Dolandırıcı bir karakteri canlandıracak olan Çoruh'un Frankeştayn rolü için Londra’dan özel bir peruk getirildi.
Sezonun iddialı komedilerinden ‘Frankeştayn’ filminin çekimleri başladı. Oyuncu Şevket Çoruh, yeni filminde ikonik canavar Frankeştayn olarak seyirci karşısına çıkacak.  

Makyajını, plastik efekt & make-up artist Derya Ergün’ün yaptığı ünlü oyuncuya Frankeştayn rolü için Londra’dan özel bir peruk getirildi. 

Yönetmen koltuğuna Deccal serisinin ünlü yönetmeni Özgür Bakar’ın oturduğu komedi türündeki filmin senaryosunda yönetmenle birlikte Suat Özkan ve Alper Kıvılcım'ın imzası var.  


Yapımcılığını Empati Yapım’ın üstlendiği, İstanbul Beykoz’da çekilen filmin oyuncu kadrosunda Şevket Çoruh’un yanı sıra Ruhi Sarı, Bülent Çolak, Ayçin İnci, Uğur Serhan, Hüseyin Elmalıpınar ve Nazlı Tosunoğlu yer alıyor. 

Filmde, İstanbul'un Balat ilçesinde cep telefonu satışı yapan Gürbüz (Şevket Çoruh), çevresinde üç kağıtçı ve dolandırıcı biri olarak tanınmaktadır. Birgün Sarı Kenan (Hüseyin Elmalıpınar) isimli bir mafya babasıyla ters düşer ve bu durum canına mal olur.
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER KÜLTÜR & SANAT HABERLERİ