Fikret Hakan’ın cenaze töreni detayları belli oldu

Türk sinemasının usta Oyuncusu Fikret Hakan 83 yaşında akciğer kanserinden tedavi gördüğü İstanbul Kartal Lütfi Kırdar Eğitim ve araştırma hastanesinde öldü. Fikret Hakan'ın Cenazesi Ne zaman, nerede defnedilecek?
Tiyatro sanatçısı Bümin Gaffar Çıtanak, sahne adıyla Fikret Hakan dün 02.00 sıralarında yaşamını yitirdi. Akciğer kanseri olan ve tedavi gördüğü İstanbul Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Göğüs Cerrahi servisinde akciğer ameliyatı olan Fikret Hakan, burada doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamadı. Doktorlar tarafından yaklaşık 2 saat hayata döndürülmeye çalışıldı. Fakat tüm çabalar sonuçsuz kaldı ve 83 yaşında hayata gözlerini yumdu.

CENAZE BUGÜN KALKACAK

Fikret Hakan’ın cenazesi bugün kaldırılacak. Usta sanatçı için İstanbul Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından saat 14.00’da İstanbul Üniversitesi Fen ve Edebiyat Fakültesi Prof. Dr. Cemil Bilsel Konferans Salonu’nda tören düzenlenecek. Törenin ardından Hakan, Levent Camiin’de ikindi namazını müteakip kılınacak cenaze namazı sonrası Zincirlikuyu Mezarlığı’nda toprağa verilecek.
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER KÜLTÜR & SANAT HABERLERİ