Silivri'de gardiyanlar Harbiyeli öğrenci Muhammet Ali Taş'ı bayıltana kadar dövdü

Tutuklu harbiyeli Muhammet Ali Taş’ın kardeşi Mehmet Taş, kardeşinin Baş Memur Ramazan Kuyucu ve 5 infaz memuru tarafından kamerasız bir odada dövüldüğünü söyledi.

Silivri Cezaevinde tutuklu Harbiyeli Furkan Çetinkaya’nın annesi Melek Çetinkaya sosyal medya hesabından cezaevinde tutuklu harbiyelilere uygulanan şiddet hakkında önemli bir paylaşımda bulundu.

Çetinkaya, oğlunun devre arkadaşı Muhammet Ali Taş’ın cezaevi gardiyanları tarafından bayılana kadar dövüldüğünü söyledi.


ANNESİ KONUŞAMAZ HALDE

Çetinkaya görüştüğü Taş’ın annesinin üzüntüden konuşamaz halde olduğunu söyledi. Sosyal medyadan Adalet Bakanlığını da etiketleyen Melek Çetinkaya şu paylaşımda bulundu: “Oğlumun devresi askeri öğrenci Muhammed Ali Taş’ı gardiyanlar bayıltana kadar dövmüş. Annesi aradı ağlamaktan konuşamıyor. Avukatımız yolda Silivri’ye gidiyor.”

6 MEMUR KAMERASIZ ODADA DÖVDÜ

Melek Çetinkaya daha sonra Muhammet Ali Taş’ın kardeşi Mehmet Taş’tan gelen mesajı paylaştı. Mehmet Taş kardeşinin Baş Memur Ramazan Kuyucu ve 5 infaz memuru tarafından kamerasız bir odada dövüldüğünü belirtti.
   
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER İŞKENCE HABERLERİ