Yüzsüzlükte çığır açtılar!

Demirören: "Arda Turan da benim gibi referandum desteğinden dolayı bunları yaşıyor."
Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı (TFF) Yıldırım Demirören, basının futbolculara yönelik tavrı ve Arda Turan hakkında açıklamalarda bulundu.

Duayen bir gazetecinin boynuna sarılarak ona fiziksel saldırıda bulunan, ağza alınmayacak küfürleri savuran Arda Turan'ın davranışı için 'Arda kaptanımız bir yanlış yapmıştır' diyen Demirören olayın seviyesizliğini bir kenara bırakıp sorumluluktan da kaçmak için tıpkı iktidarın yaptığı gibi "siyasete" sığındı. Demirören, Arda'ya ve kendisine yönelik 'baskı' olduğunu belirterek, "Arda Turan'ın da tıpkı benim gibi referandum sürecindeki desteğinden dolayı bu olayların etkili olduğunu biliyorum" dedi. Demirören ayrıca Erdoğan'a tam desteğini gizlemeyen Fatih Terim'e de sahip çıkılması gerektiğini öne sürdü. 

AKP KARDEŞLİĞİ

Milli takımıjn geçen yıl üst üste aldığı başarısız sonuçların ardından takımda prim krizi çıkmış, bu krizin başrolünde de Fatih Terim ve Arda Turan oynamıştı. 

Referandum sürecinde "Evet" videosu çekerek Erdoğan'a desteğini belirten Arda Turan, son günlerde de gazeteci Bilal Meşe'ye insanlık dışı saldırısıyla gündeme geldi ve Arda'ya destek evet videosunda oynayan rol arkadaşlarından ve Erdoğan'ın atadığı kadrolu yöneticiden geldi:
Rıdvan Dilmen, Burak Yılmaz, Yıldırım Demirören
 
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ