Yandaşa göre dış güçler yağmurla AKP'yi zora sokmaya çalışıyor

AKP'ye yakınlığıyla bilinen 24 TV'ye konuk olan yandaşların yağmurla ilgili yorumları pes dedirtti.
Ankara’da son dönemde sürekli yağan yağmurla sele teslim olsanı AKP’ye yakın uzman ilginç bir şekilde açıkladı.

Hükümete yakın 24 TV’ye konuk olan kendisini “araştırmacı” olarak tanıtan Güneş gazetesi yazarı Ömer Özkaya, iklimlerin manipüle edildiğini iddia etti. Özkaya’ya göre; bu teknolojiye sahip ülke sayısı çok fazla değil.Özkaya “dış güçlerin yağmur yağdırdığı” iddiasıyla ilgili olarak şunları söyledi:

“Daha 1 hafta önce Ankara’ya portakal büyüklüğünde dolu yağdı, yollar kapandı. Hatay’ın 1 ilçesinde 2 metrekareye 5 metrekare bir alana gökyüzünden kova kova su döküyorlar.

Ben Ankara’da yolları su bastı ya, ben o yağmurun doğal olmadığı kanaatindeyim. Böyle bir yağmuru İstanbul’da denemek isteyebilirler. Ankara’daki o felakete 15 dakikalık bir yağış sebep oldu. Bunları yapıp deniyorlar. Ve bakıyorlar 15 dakikada ne oldu diye. Peki o yağmur 1 saat devam etseydi…”

Özkaya, Ankara’da sele neden olan yağmuru, dış güçlerin yağdırmasının nedeni olarak da “AK Parti hükümetleri yerel yönetimlerdeki başarılarıyla bilinir. Bunu sonlandırmak istiyor olabilirler. Çünkü seçime gidiyor Türkiye. Ben Ankara’daki yağmurun doğal olmadığı kanaatindeyim” dedi.
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ