Virüsten ölmediği öne sürülen eczacının çalışanı da öldü

Eczacı İhsan Giray’ın koronavirüs nedeniyle hayatını kaybettiği iddiasının yalanlandığı Beyoğlu’ndaki 50 yıllık Melis Eczanesi’nin çalışanı Ekrem Özdemir de hayatını kaybetti.


Çekmeköy’de toprağa verilen Özdemir’in cenazesine sınırlı sayıda kişi katıldı.

 İstanbul Beyoğlu’ndaki Melis Eczanesi’nin sahibi İhsan Giray’ın koronavirüs nedeniyle hayatını kaybettiği iddiası gündemdeki yerini korurken, eczaneden ikinci bir ölüm haberi daha geldi. Eczacının çalışanının da öldüğü öğrenilirken, her ikisinin de kronik akciğer rahatsızlıkları bulunduğu öne sürüldü.


KORONAVİRÜS İDDİALARI YALANLANMIŞTI

İstanbul Beyoğlu’ndaki 50 yıllık Melis Eczanesi’nin sahibi 89 yaşındaki İhsan Giray’ın koronavirüs nedeniyle hayatını kaybettiği iddia edilmişti. Eczane çalışanı 69 yaşındaki Ekrem Özdemir de hayatını kaybetti. Giray’ın hayatını kaybetmesinin ardından koronavirüs nedeniyle öldüğü iddia edilmişti. İhsan Giray’ın doktor oğlu Serdar Giray ise koronavirüs iddiasını yalanlamıştı.

CENAZEYE SINIRLI SAYIDA KİŞİ KATILDI

Hürriyet gazetesinde yer alan habere göre Melis Eczanesi’nde çalışan Özdemir ise solunum rahatsızlığı nedeniyle önceki hafta hastaneye yatırıldı. Daha önceden de kronik akciğer rahatsızlıkları bulunduğu öğrenilen Özdemir, tedavilere rağmen önceki gün hayatını kaybetti. Özdemir vefatının ardından Çekmeköy’de toprağa verildi. İhsan Giray’ın ve Ekrem Özdemir’in vefatı akıllara koronavirüs şüphesini getirdi. Özdemir ailesi konuyla ilgili açıklama yapmazken cenaze törenine sınırlı sayıda insan alındığı öğrenildi. Melis Eczanesi ise gün boyunca kapalı kaldı.
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ