TEDAŞ yöneticisinden muhalefete tehdit: Canınıza, kanınıza dokunuruz

TEDAŞ yöneticisi Bora Ülker Niyazoğlu, siyasetçileri hedef aldı.


İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’i, “Dikkat et komünist alçak. Camiye, ezana, bayrağa dokunursan vallahi canınıza, kanınıza dokunuruz. Billahi o camilerden sela dinlemekten yorulursunuz..." sözleriyle tehdit etti.

TEDAŞ’ta Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Bora Ülker Niyazoğlu’ndan, CHP’li, İYİ Parti’li ve DEVA Parti’li isimlere yönelik Twitter’dan nefret suçu ve tehdit içeren paylaşımlar yaptı.


2000 yılında inşaat mühendisi olarak girdiği TEDAŞ’ta 15 yıl teknik şef olarak çalışan ve 2017 yılı itibarıyla hem daire başkanlığı hem genel müdür yardımcılığı görevini yürüten Niyazoğlu, siyasileri hedef aldı.

“CHP’YE KÜFÜR…”

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener için de Niyazoğlu, “Bu kadın yalancı. Ula korona, git görün ona” dedi.

CHP Parti Sözcüsü Faik Öztrak’ın İzmir’de camilerden Çav Bella isimli şarkının çalınmasına ilişkin açıklamasını Bora Ülker Niyazoğlu Twitter hesabından, “Size Türk diyenin, size Müslüman diyenin alayını…” notu ile paylaştı.

“CANINIZA, KANINIZA DOKUNURUZ”

Niyazoğlu’nun, tehdit içerikli paylaşımlar yaptığı da öğrenildi. Ülker, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in açıklamalarına ilişkin, “Dikkat et komünist alçak. Camiye, ezana, bayrağa dokunursan vallahi canınıza, kanınıza dokunuruz. Billahi o camilerden sela dinlemekten yorulursunuz… Leşlerinizi bile kaldıramazsınız. Devrim Marşını bilmem ama ölçtürürüz kefeni arşın arşın. Dinlersiniz cehennemin dibinde Partizan Marşı.” ifadelerini kullandı.
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ