Suç örgütü lideri Sedat Peker bu kez İmamoğlu’nu hedef aldı

Daha önce barış akademisyenleri için “Oluk oluk kanlarını akıtacağız” diyen Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, bu kez Ekrem İmamoğlu’nu hedef aldı. Peker İmamoğlu’nu düşman ülkelere karşı açıklama yapmamakla suçladı.


Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, katıldığı bir iftar programına ilişkin yazısında, İstanbul seçimleri ve İstanbul’un seçilmiş belediye başkanı Ekrem İmamoğlu’na ilişkin dikkat çeken ifadeler kullandı. Peker “Bize düşman olan tüm emperyalist ülkeler İstanbul’un Belediye Başkanlık seçimini hangi sebeple bu kadar yakından takip ediyorlar” dedi.

İMAMOĞLU’NA İLİŞKİN KAFASI KARIŞIKMIŞ!


İmamoğlu’na ilişkin kafasının karışık olduğunu yazan Peker, Yüksek Seçim Kurulu’nun İstanbul seçimlerini iptal etmesi sonrası mazbatası alınan İBB Başkanı İmamoğlu’na seslenerek ‘neden düşman ülkelere karşı açıklama yapmıyor’ şeklinde ifadeler kullandı.

SİLAHLANIN ÇAĞRISI YAPMIŞTI!

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan hayranlığıyla sık sık gündeme gelen Peker, daha önce “Bu Suça Ortak Olmayacağız” bildirisine imza atan Barış Akademisyenlerini “Oluk oluk kanlarınızı akıtacağız, kanlarınızla duş alacağız” şeklinde tehdit etmiş, 24 Haziran seçimlerinden önce de silahlanma çağrısı yaparak, “İmkânı olanlar mutlaka ruhsatlı silahlar, av tüfekleri alsınlar, mutlaka hazırlıklı olsunlar” ifadelerini kullanmıştı.

İÇİŞLERİMİZE KARIŞMALARINA MÜSADE ETMEYİZ

Özellikle seçim dönemlerindeki çıkışlarıyla bilinen Peker, 23 Haziran’da yenilenecek İstanbul seçimlerine ilişkin yazısında, muhalefetin söylemediği sözleri söylemiş gibi lanse edip, Ekrem İmamoğlu’nu işaret ederek “Yabancı ülkelerin bizim iç işlerimize karışmalarına asla izin vermeyiz diye neden bir açıklama yapmıyor” ifadeleriyle çıkıştı.
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ