Şahan’dan siyasilere: Milleti birbirine düşman etmeyi bırakın

Ünlü oyuncu Şahan Gökbakar, A Milli Takım’ın Fransa zaferi üzerinden siyasilere mesaj verdi. “Milleti birbirine düşman etmeyi bırakın” çağrısı yaptı.
Siyasi eleştirilerini sosyal medya hesabından sık sık dile getiren ünlü sinema oyuncusu ve komedyen Şahan Gökbakar, bu sefer son yaklaşan seçim öncesi gerilimi arttıran siyasileri hedef aldı. Gökbakar son Dünya Şampiyonu Fransa’ya karşı zafer kazanan Milli Takım üzerinden siyasilere seslendi.Yaptığı paylaşımla kazanılan zafer üzerine duyduğu mutluluğu dile getiren Gökbakar, “Şu canına yandığım güzelim ay yıldızlı bayrağımızı giydi mi bizim çocuklar, üstüne bir de şampiyon takımı madara etti mi dadından yenmiyor. Bu milleti birbirine düşman etmeyi bırakın artık siyasiler. Bırakın da nice şampiyonları, her alanda devirsin bu vatanın çocukları” dedi.

Şahan Gökbakar en son Ekrem İmamoğlu’nun mazbatasının iptal edilmesinin ardından sosyal medya hesabından YSK’ı ve iktidarı eleştirmiş, AKP’li Ali İhsan Yavuz taklidi ile izlenme rekorları kırmıştı.Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ