Prof. Dr. Haluk Savaş’tan sevindiren haber!

KHK ile ihraç edildikten sonra kanser hastalığına yakalanan Psikiyatri Uzmanı Prof. Dr. Haluk Savaş, karaciğer yetmezliği sebebiyle tedavi gördüğü sırada kendisi için dua eden sevenlerine teşekkür etti.


15 Temmuz’dan sonra KHK ile ihraç edilip yargılandığı davada beraat eden Prof. Dr. Haluk Savaş, bu sabah sosyal medyadan paylaşımda bulunarak takipçilerini sevindirdi. Savaş yaptığı paylaşımda, ‘‘Dualarınıza çok teşekkürler. Herkesin desteğini çok yakından hissettim. Yeni güne merhaba! Zulüm ilelebed sürmeyecek. “KHK’lar gidecek biz kalacağız.” Yeryüzüne güzellik hakim oluncaya dek mücadelemiz sürecek. Yeryüzü hakimiyeti zayıflara ezilenlere vadeldilmiştir(Kur’an,Marx).’’ İfadelerini kullandı.

 

Sevenlerinden dua isteyen Prof. Dr. Savaş, ‘‘Sevgili arkadaşlar bir haftadır hastanedeyim olası “safra yolları iltihabı sonrası gelişen karaciğer yetmezliği ve ilgili tablolardır. Daha önceki kanserin bu tablo ile ilişkisi henüz kurulamamıştır. 7-8 gün daha yatacağım. Bu bilgi sevgili arkadaşlarımızı bilgilendirmek içindir.’’ diye paylaşımda bulunmuştu.
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ