Oyunu kullanan Ekrem İmamoğlu'ndan ilk açıklama

İstanbul'un seçilmiş belediye başkanı Ekrem İmamoğlu yenilenen İstanbul seçimleri için sandık başına geldi. İmamoğlu okula girişi sırasında yoğun ilgiyle karşılaştı.
İstanbul'un seçilmiş belediye başkanı Ekrem İmamoğlu yenilenen İstanbul seçimleri için sandık başına geldi. İmamoğlu okula girişi sırasında yoğun ilgiyle karşılaştı. Oyunu kullandıktan sonra basın mensuplarına açıklama yapan Ekrem İmamoğlu "Çok güzel bir netice bekliyorum. Her şey çok güzel olacak" dedi

Seçilmiş İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu 23 Haziran seçimleri için oyunu kullanmak üzere eşi Dilek İmamoğlu ve oğlu Semih İmamoğlu ile birlikte Beylikdüzü Cumhuriyet Mahallesi’ndeki Haldun Taner İlköğretim Okulu’na geldi.

Okul girişinde yoğun ilgiyle karşılaşan Ekrem İmamoğlu okula girmekte zorluk çekti. İmamoğlu, oy kullanma işleminin ardından okul bahçesinde basın mensuplarına açıklama yaptı.


"En doğru kararı vereceklerdir. Şehrimize ve ülkemize hayırlı olsun, hayırlara vesile olsun. Günün sonunda her şey çok güzel olacak.

(Binali Yıldırım'ın 'helallik' istemesi) E güzel. Ben de meydanlarda aynı temennileri dile getirdim. Keşke seçimlerde her yol mübahtır anlayışıyla yapılmasıydı bazı şeyler. Tahmin ediyorum bu seçim birçok yönüyle bundan sonra seçimlerin stratejilerine katkı sunacak. Elbette helalleşelim, herkes hakkını helal etsin ama bundan sonra da bu hataları yapmayalım. Her şey çok güzel olacak"
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ