Oğlunun adına yaptırılan merkezin açılına anne Nihal Olçok davet edilmedi

Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın Kocaeli Derince'de yaptırdığı 'Abdullah Tayyip Olçok Gençlik ve Spor Merkezi'nin açılışına Abdullah'ın annesi Nihal Olçok davet edilmedi.


Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın Kocaeli Derince’de yaptığı ‘Abdullah Tayyip Olçok Gençlik ve Spor Merkezi’nin açılışı bugün öğlen gerçekleştirildi.

‘ANNESİ VAR BİLİYORSUNUZ DEĞİL Mİ?’


Oğlunun isminin verildiği tesisin açılışına davet edilmeyen Nihal Olçok, twitter’dan Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu’na “Abdullah’ın ANNESİ var biliyorsunuz değil mi?” diye sordu. Nihal Olçok, 15 Temmuz darbe girişimi sırasında eşi Erol Olçok ile oğlu Abdullah Tayyip Olçok’u kaybetmişti.

Kendisine karşı nezaketsizlik yapıldığını kaydeden Nihal Olçok Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı da etiketlediği mesajında, “Sayın @kasapoglu , Abdullah’ın ANNESİ var biliyorsunuz değil mi? Bu nasıl bir nezaketsizliktir ki evladımın isminin verildiği tesisi açılıyor ama anne davet edilmiyor. Gerçi bu sizi aşar biliyorum ama yine de davet bekledim… @RTErdogan” ifadelerini kullandı.

NİHAL OLÇOK ’15 TEMMUZ’DA SORULAR VAR’ DEMİŞTİ 

Nihal Olçok, geçtiğimiz günlerde katıldığı bir televizyon programında 15 Temmuz darbe girişiminin ardından kafasında oluşan soru işaretlerinden bahsetmiş, davaların detaylarına indikçe de bu soruların arttığını belirtmişti. Olçok, AKP’ye ve Genel Başkanı Erdoğan’a da kırgın olduğunu kaydetmişti.
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ