Nadira Kadirova’nın ağabeyi çareyi Müge Anlı’da arıyor

AKP’li Şirin Ünal’ın evinde, Ünal’a ait silahla vurularak hayatını kaybeden Nadira Kadirova’nın ağabeyi Muhammet Ali Kadirova, Müge Anlı’ya Youtube’dan Nadira için çağrı yaptı.


Asker kökenli, AKP Ankara Milletvekili Şirin Ünal’ın evinde, Ünal’a ait silahla vurularak hayatını kaybeden Nadira Kadirova soruşturmasının akıbeti belirsizliğini koruyor. Türk Hükumeti ve Özbeklerin dosyanın kapanması için Kadirova ailesine baskı yaptığı da iddia ediliyor. İddialar bir yana, aile soruşturmanın ilerlemesi ve sonuca ulaşması için her yolu deniyor.

AĞABEYDEN İLGİNÇ ÇIKIŞ


O dönem, Nadira ile birlikte Türkiye’de bulunan ağabeyi Muhammet Ali Kadirova’dan konuyla ilgili ilginç bir çıkış geldi. Müge Anlı’ya çağrı yapan Muhammet Ali Kadirova, programa katılmak ve kardeşinin başına gelenleri öğrenmek istediğini söyledi. Ağabey Kadirova, ‘Herşeyi Müge Anlı’nın programında yüce Türk Milleti ile birlikte aydınlatmak istiyorum’ dedi.

BENİMLE BİR KEZ DAHA KANITLA

Müge Anlı’nın, programa katılma isteğini kabul ederek cesaretini, vicdanı ve tarafsızlığını bir kez daha kanıtlayacağını belirten Kadirova, ‘Kardeşimin başına ne geldiğini tüm Türkiye ve dünya görsün. Sizi çok seviyorum Türkiye’m’ diye konuştu.

MÜGE ANLI KABUL ETMEZ

Youtube’dan çağrı yapan Kadirova’nın paylaştığı videoya bir çok Türk kullanıcıdan yorum geldi. Olayın üst düzey siyasilere dokunduğunu düşünenler, bu olayla Müge Anlı’nın hükumet destekli bir kanalda, hükumet yetkililerini karşısına almayacağı yorumlarında bulundu. 
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ